Not seeing a Scroll to Top Button ? Go to our FAQ page for more info.
Από το Blogger.
pic name pic name pic name
pic name pic name pic name
pic name pic name pic name
pic name pic name pic name
pic name pic name pic name
pic name pic name pic name
pic name
pic name pic name pic name

Αναπτυξιακοί αγώνες δρόμου

meteoravoice | 7:30 π.μ. Πέμπτη, 7 Φεβρουαρίου 2019 |
Posted on
  • Πέμπτη, 7 Φεβρουαρίου 2019
  • by
  • meteoravoice
  • in
  • Ετικέτες
  • Διεξήχθησαν την Κυριακή στην ΠΗΓΗ Τρικάλων στο Αθλητικό Κέντρο <<ΣΚΑΜΝΙΕΣ>> , οι αναπτυξιακοί αγώνες δρόμου σε Ανώμαλο έδαφος όλων των κατηγοριών.
    Στους αγώνες μετείχαν αθλητές και αθλήτριες Σωματείων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλίας  καθώς και αθλητές και αθλήτριες  Σωματείων  όμορων  ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ.
    Οι τρείς  πρώτοι – τες αθλητές και αθλήτριες ανά κατηγορία έχουν ως εξής :

    ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ 
    ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΔΡΟΜΟΥ ΣΕ ΑΝΩΜΑΛΟ ΕΔΑΦΟΣ 
    ΚΥΡΙΑΚΗ 3 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019
    ΠΗΓΗ ΤΡΙΚΑΛΩΝ  
    10000 Μ ΑΝΔΡΩΝ
    Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ.Α.Μ. ΣΕΓΑΣΣΥΛΛΟΓΟΣΕΠΙΔΟΣΗΚΑΤΑΤΑΞΗ
    1ΦΙΛΑΪ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦ Π36.32.10 
    2ΦΡΑΓΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ1986 ΓΣ ΒΟΛΟΥ36.38.05 
           
    8000Μ ΝΕΟΙ -ΑΝΔΡΕΣ (Κ 23)
    Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ.Α.Μ. ΣΕΓΑΣΣΥΛΛΟΓΟΣΕΠΙΔΟΣΗΚΑΤΆ/ΞΗ
    1ΔΗΜΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1998 ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ33.51.12 
           
           
    6000Μ ΕΦΗΒΟΙ (Κ20)
    Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ.Α.Μ. ΣΕΓΑΣΣΥΛΛΟΓΟΣΕΠΙΔΟΣΗΚΑΤΆ/ΞΗ
    1ΚΟΛΙΟΣ ΝΕΣΤΟΡΑΣ2001 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ19.06.10 
    2ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2001 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ19.53.13 
    3ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ2001 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ20.01.15 
    4000Μ ΠΑΙΔΩΝ (Κ18)
    Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ.Α.Μ. ΣΕΓΑΣΣΥΛΛΟΓΟΣΕΠΙΔΟΣΗΚΑΤΆ/ΞΗ
    1ΙΩΑΝΝΟΥ ΟΡΦΕΑΣ2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ13.13.13 
    2ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2003 ΕΣΠΕΡΟΣ ΛΑΜΙΑΣ13.29.11 
    3ΣΑΚΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ2003 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ13.39.25 
    3000Μ ΠΠΑ΄(Κ16)
    Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ.Α.Μ. ΣΕΓΑΣΣΥΛΛΟΓΟΣΕΠΙΔΟΣΗΚΑΤΆ/ΞΗ
    1ΖΗΝΔΡΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2004 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ12.39.57 
    2ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ2004 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ12.53.08 
    3ΖΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ2005 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ13.34.09 
    2000Μ ΠΠΒ ΄(Κ14)
    Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ.Α.Μ. ΣΕΓΑΣΣΥΛΛΟΓΟΣΕΠΙΔΟΣΗΚΑΤΆ/ΞΗ
    1ΣΙΑΚΑΒΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2006 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ7.10.42 
    2ΤΣΑΝΤΕΡΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2006 ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ7.29.32 
    3ΓΙΟΥΒΡΗΣ ΘΩΜΑΣ2006 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ7.41.15 
    8000Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ 
    Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ.Α.Μ. ΣΕΓΑΣΣΩΜΑΤΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΚΑΤΆ/ΞΗ
    1ΓΙΑΤΑΓΑΝΑ ΔΗΜΗΤΡΑ1994 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ42.01.15 
           
           
    6000Μ ΝΕΕΣ -ΓΥΝΑΙΚΕΣ (Κ23)
    Α/ΑΕΠΩΝΥΜΟ - ΟΝΟΜΑ ΕΤ. ΓΕΝ.Α.Μ. ΣΕΓΑΣΣΩΜΑΤΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΚΑΤ/ΞΗ
    1ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ1999 <td style="padding-top:1px; padding-right:1px; padding-left:1px; color:black; font-size:11pt; font-family:Calibri,sans-serif; vertical-align:bottom; border:none; font-size:12pt; font-family:Arial,sans-serif; text-align:left; border:0.5pt solid windowtext; background:white; border:1px solid rgb(212,212,212); border-top:none; border-left:none
    ...

    0 σχόλια :

    Δημοσίευση σχολίου

     
     2014-2018 Meteora Voice. All rights reserved to their respective owners
    Develop by : MvW