Not seeing a Scroll to Top Button ? Go to our FAQ page for more info.
Από το Blogger.
pic name pic name pic name
pic name pic name pic name
pic name pic name pic name
pic name pic name pic name
pic name pic name pic name
pic name pic name pic name
pic name pic name pic name
pic name
pic name pic name pic name

Meteora Cup 2018

meteoravoice | 5:09 μ.μ. Δευτέρα, 18 Ιουνίου 2018 |
Posted on
  • Δευτέρα, 18 Ιουνίου 2018
  • by
  • meteoravoice
  • in
  • Ετικέτες
  • Meteora Cup 2018 -Πρόγραμμα τουρνουά
    NEOI
    1os ΟΜΙΛΟΣ
    21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 10.00 ΝΕΟΙ/1ος-1η ΑΓ. Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 18.15 ΝΕΟΙ/1ος/2ος-1η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ

    22-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 09.00 ΝΕΟΙ/1ος-2η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 09.00 ΝΕΟΙ/1ος/2ος-2η ΑΓ. Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

    22-Ιουν ΔΙΑΒΑ 18.15 ΝΕΟΙ/1ος-3η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ
    22-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 18.15 ΝΕΟΙ/1ος/2ος-3η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    2os ΟΜΙΛΟΣ
    21-Ιουν ΔΙΑΒΑ 17.00 ΝΕΟΙ/2ος-1η ΑΓ. ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
    21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 18.15 ΝΕΟΙ/1ος/2ος-1η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ ΗΡΑΚΛΕIΟ


    22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 11.30 ΝΕΟΙ/2ος-2η ΑΓ. ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ
    22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 09.00 ΝΕΟΙ/1ος/2ος-2η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ

    22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 17.00 ΝΕΟΙ/2ος-3η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ
    22-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 18.15 ΝΕΟΙ/1ος/2ος-3η ΑΓ. ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    ΠΑΙΔΕΣ - A GROUP
    1os ΟΜΙΛΟΣ
    21-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 17.00 ΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-1η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    21-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 17.00 ΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-1η ΑΓ. ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

    22-Ιουν ΔΙΑΒΑ 09.00 ΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-2η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 
    22-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 18.15 ΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-2η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

    23-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 09.00 ΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-3η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    23-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 09.00 ΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-3η ΑΓ. ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    2os ΟΜΙΛΟΣ
    21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 19.30 ΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-1η ΑΓ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
    21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 11.15 ΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-1η ΑΓ. Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ

    22-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 09.00 ΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-2η ΑΓ. Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
    22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 10.15 ΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-2η ΑΓ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ

    22-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 18.15 ΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-3η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ
    22-Ιουν ΔΙΑΒΑ 19.30 ΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-3η ΑΓ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Α.Ο ΠΥΡΓΟΣ
    ΠΑΙΔΕΣ - Β GROUP
    1os ΟΜΙΛΟΣ
    21-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 18.15 ΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-1η ΑΓ. ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2
    21-Ιουν ΔΙΑΒΑ 19.30 ΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-1η ΑΓ. ΚΗΦΙΣΙΑ ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

    22-Ιουν ΔΙΑΒΑ 10.15 ΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-2η ΑΓ. ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2 ΚΗΦΙΣΙΑ
    22-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 17.00 ΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-2η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2 ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ

    23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 09.00 ΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-3η ΑΓ. ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2 ΠΑΟ ΚΑΜΑΤΕΡΟΥ
    23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 10.15 ΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-3η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2 ΚΗΦΙΣΙΑ
    2os ΟΜΙΛΟΣ
    21-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 19.30 ΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-1η ΑΓ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
    21-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 19.30 ΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-1η ΑΓ. ΑΓΙΑΞ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΗΡΑΚΛΕIΟ 2

    22-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 10.15 ΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-2η ΑΓ. ΑΓΙΑΞ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
    22-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 11.30 ΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-2η ΑΓ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΗΡΑΚΛΕIΟ 2

    22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 18.15 ΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-3η ΑΓ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΗΡΑΚΛΕIΟ 2
    23-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 10.15 ΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-3η ΑΓ. ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗ ΑΓΙΑΞ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ - Α GROUP
    1os ΟΜΙΛΟΣ
    21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-1η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
    21-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 18.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-1η ΑΓ. ΑΚΑΔ. COERVER ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

    22-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 10.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-2η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    22-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 19.30 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-2η ΑΓ. ΑΚΑΔ. COERVER ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

    23-Ιουν ΔΙΑΒΑ 09.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-3η ΑΓ. ΗΡΑΚΛΕIΟ ΑΚΑΔ. COERVER 
    23-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 10.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/1ος-3η ΑΓ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    2os ΟΜΙΛΟΣ
    21-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-1η ΑΓ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 
    21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 12.30 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-1η ΑΓ. Α.Ε ΤΡΙΚΑΛΑ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ

    22-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 10.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-2η ΑΓ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Α.Ε ΤΡΙΚΑΛΑ
    22-Ιουν ΔΙΑΒΑ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-2η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ

    23-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 10.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-3η ΑΓ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ
    23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 1 11.30 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Α/2ος-3η ΑΓ. Α.Ε ΤΡΙΚΑΛΑ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 
    ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ - Β GROUP
    1os ΟΜΙΛΟΣ
    21-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 19.30 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-1η ΑΓ. ΑΚΑΔ. COERVER 2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2
    21-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 18.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος/2ος-1η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 2 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ

    22-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 09.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-2η ΑΓ. ΑΚΑΔ. COERVER 2 ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 2
    22-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος/2ος-2η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2 ΚΗΦΙΣΙΑ

    23-Ιουν ΘΕΟΠΕΤΡΑ 09.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος-3η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2
    23-Ιουν ΔΙΑΒΑ 10.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος/2ος-3η ΑΓ. ΑΚΑΔ. COERVER 2 ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
    2os ΟΜΙΛΟΣ
    21-Ιουν ΔΙΑΒΑ 18.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-1η ΑΓ. ΚΗΦΙΣΙΑ ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
    21-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 18.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος/2ος-1η ΑΓ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ 2

    22-Ιουν ΣΑΡΑΚΙΝΑ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-2η ΑΓ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
    22-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 17.00 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος/2ος-2η ΑΓ. ΚΗΦΙΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2

    22-Ιουν ΚΑΣΤΡΑΚΙ 19.30 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/2ος-3η ΑΓ. ΚΗΦΙΣΙΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΕΛΥΤΗΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
    23-Ιουν ΔΙΑΒΑ 10.15 ΠΑΜΠΑΙΔΕΣ Β/1ος/2ος-3η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΚΑΔ. COERVER 2
    JUNIOR
    1os ΟΜΙΛΟΣ
    21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 17.50 JUNIOR/1ος-1η ΑΓ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 20.00 JUNIOR/1ος-1η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

    22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 09.00 JUNIOR/1ος-2η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
    22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 11.30 JUNIOR/1ος-2η ΑΓ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 2

    23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 09.00 JUNIOR/1ος-3η ΑΓ. ΕΣΠΕΡΟΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ
    23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 09.00 JUNIOR/1ος-3η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 2 ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    2os ΟΜΙΛΟΣ
    21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 17.50 JUNIOR/2ος-1η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2
    21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 18.55 JUNIOR/2ος-1η ΑΓ. ΑΓΙΑΞ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 

    22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 09.00 JUNIOR/2ος-2η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2
    22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 17.00 JUNIOR/2ος-2η ΑΓ. ΑΓΙΑΞ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ

    23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 10.15 JUNIOR/2ος-3η ΑΓ. ΑΓΙΑΞ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 2
    23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 11.30 JUNIOR/2ος-3η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΠΑΘΙΑΚΑΚΗΣ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 
    3os ΟΜΙΛΟΣ
    21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 16.45 JUNIOR/3ος-1η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΑΚΑΔ. COERVER
    21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 16.45 JUNIOR/3ος-1η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2 ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 

    22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 10.15 JUNIOR/3ος-2η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2
    22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 18.15 JUNIOR/3ος-2η ΑΓ. ΑΚΑΔ. COERVER ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 

    23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 11.30 JUNIOR/3ος-3η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΚΥΑΝ. ΑΚΑΔ. ΠΑΝΙΩΝΙΟΥ 
    23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 2 12.35 JUNIOR/3ος-3η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2 ΑΚΑΔ. COERVER
    PROJUNIOR
    21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 18.55 PROJUNIOR/1ος-1η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    21-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 20.00 PROJUNIOR/1ος-1η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

    22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 10.15 PROJUNIOR/1ος-2η ΑΓ. ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 
    22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 11.30 PROJUNIOR/1ος-2η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 2 ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ

    22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 18.15 PROJUNIOR/1ος-3η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 
    22-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 19.30 PROJUNIOR/1ος-3η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 2 ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

    23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 10.15 PROJUNIOR/1ος-4η ΑΓ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΑΚΑΔ. ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ
    23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 12.35 PROJUNIOR/1ος-4η ΑΓ. ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 2

    23-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 19.30 PROJUNIOR/1ος-5η ΑΓ. ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΔΗΜΗΤΡΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
    24-Ιουν ΚΑΛΑΜΠΑΚΑ 3 10.15 PROJUNIOR/1ος-5η ΑΓ. Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ Α.Σ ΜΕΤΕΩΡΑ 2

    0 σχόλια :

    Δημοσίευση σχολίου

     
     2014-2018 Meteora Voice. All rights reserved to their respective owners
    Develop by : MvW